капитализъм предлог Уитни световно по щанги 2022 Отхвърляне Ашли Фурман издигнат

Световното първенство по вдигане на тежести - пряко на btvsport.bg - bTV  Спорт
Световното първенство по вдигане на тежести - пряко на btvsport.bg - bTV Спорт

Дейвид Фишеров ще вдига на Световното по щанги в Богота

България без голям медал на Световното по щанги | Вестник "ДУМА"

Окончателно: България загуби Евро 2022 по щанги - Труд

България изпраща петима на световното по щанги за кадети в Мексико

Еврошампион е отстранен от отбора по щанги преди световното първенство -  Новини СЕГА
Еврошампион е отстранен от отбора по щанги преди световното първенство - Новини СЕГА

И Христо Христов златен на европейското по щанги - Труд

Световното първенство по вдигане на тежести 2023 – от 6 септември пряко по  RING и на btvsport.bg - bTV Media Group - bTV
Световното първенство по вдигане на тежести 2023 – от 6 септември пряко по RING и на btvsport.bg - bTV Media Group - bTV

Последни новини от България: политика, бизнес, спорт, общество -  velikotarnovo.utre.bg
Последни новини от България: политика, бизнес, спорт, общество - velikotarnovo.utre.bg

вдигане на тежести – последни новини и актуална информация

Христо Христов донесе МЕДАЛ на България! Остана близо до голямата мечта на  Световното по вдигане на тежести
Христо Христов донесе МЕДАЛ на България! Остана близо до голямата мечта на Световното по вдигане на тежести

Христо Христов остана на 4-о място на Световното първенство по вдигане на  тежести - Труд
Христо Христов остана на 4-о място на Световното първенство по вдигане на тежести - Труд

Световният шампион Карлос Насар остана със сребро на Евро 2022 - Новини СЕГА

Sport Cage с Европейския шампион по вдигане на тежести Божидар Андреев -  YouTube
Sport Cage с Европейския шампион по вдигане на тежести Божидар Андреев - YouTube

54 дни след операцията: Насар атакува световното с рекорд (ВИДЕО) - bTV  Спорт
54 дни след операцията: Насар атакува световното с рекорд (ВИДЕО) - bTV Спорт

Драма с Ангел Русев на световното, щангистът ни припадна след травма - Други

Вальо Генчев остана пети на световното по щанги - Gol

Турнир по вдигане на тежести за ветерани на името на световно признатия  треньор Иван Абаджиев | Вдигане на тежести | Спортен Календар 2023
Турнир по вдигане на тежести за ветерани на името на световно признатия треньор Иван Абаджиев | Вдигане на тежести | Спортен Календар 2023

Световното първенство по вдигане на тежести - пряко по RING и на  btvsport.bg (ВИДЕО) - bTV Спорт
Световното първенство по вдигане на тежести - пряко по RING и на btvsport.bg (ВИДЕО) - bTV Спорт

Христо Христов донесе второ сребро на България от световното по щанги -  Новини СЕГА
Христо Христов донесе второ сребро на България от световното по щанги - Новини СЕГА

Коронавирус плъзна в националния отбор по щанги - Информационна агенция ПИК

Пак промениха категориите във вдигането на тежести - Новини СЕГА

16-годишен ВАРНЕНЕЦ стана СВЕТОВЕН ШАМПИОН по вдигане на тежести, ВИДЕО |  Варна спорт
16-годишен ВАРНЕНЕЦ стана СВЕТОВЕН ШАМПИОН по вдигане на тежести, ВИДЕО | Варна спорт

Пращаме пълни отбори на Световното по щанги - Topsport.bg

Първи медал за България на световното по щанги в Колумбия ᐉ Новини от  Fakti.bg - Спорт | ФАКТИ.БГ
Първи медал за България на световното по щанги в Колумбия ᐉ Новини от Fakti.bg - Спорт | ФАКТИ.БГ