Home

Мисия колет навеждам беретини тенис състояние лек Амазонска джунгла

Матео Беретини стана новият секссимвол на тениса, след като игра на финала  на Уимбълдън
Матео Беретини стана новият секссимвол на тениса, след като игра на финала на Уимбълдън

Кошмарът продължава: Беретини претърпя нова контузия – TennisKafe

Матео Беретини се класира за финала в Мадрид - По света и у нас - БНТ Новини

Беретини оцеля в петсетовата драма с Фокина и е първият 1/4-финалист на US  Open! - Tennis.bg
Беретини оцеля в петсетовата драма с Фокина и е първият 1/4-финалист на US Open! - Tennis.bg

Tennis.bg - Матео Беретини

Матео Беретини - Sofia Open

Беретини: Много пъти обмислях оттегляне, но няма да се предам – TennisKafe

Руне отказа Беретини за 1/2-финал с Де Минор в Акапулко

Безупречен: Беретини нямаше затруднения срещу "щастлив губещ" и е  1/4-финалист в Акапулко - Tennis.bg
Безупречен: Беретини нямаше затруднения срещу "щастлив губещ" и е 1/4-финалист в Акапулко - Tennis.bg

Беретини се класира за финала на турнира в Белград - Тенис - Мъже - Gong.bg

Беретини е първият италианец на полуфинал в Мелбърн - Gol

Каква е целта на Матео Беретини за новия сезон? - Tennis.bg

Беретини е на първия си Мастърс финал – TennisKafe

Беретини и Сонего с нови категорични победи на Уимбълдън 2021! - Tennis.bg

Беретини след финала: Имах проблем с тялото си преди турнира, беше ми много  трудно - Tennis.bg
Беретини след финала: Имах проблем с тялото си преди турнира, беше ми много трудно - Tennis.bg

Матео Беретини пропуска Ролан Гарос - По света и у нас - БНТ Новини

Беретини с юбилейна победа след класирането си за 1/8-финалите на Уимбълдън  - Тенис - Голям шлем - Gong.bg
Беретини с юбилейна победа след класирането си за 1/8-финалите на Уимбълдън - Тенис - Голям шлем - Gong.bg

Беретини се включва в демонстративен тенис турнир във Флорида - Стадион

Беретини: Заради Федерер играя тенис, той е моят идол - Тенис - Мъже -  Gong.bg
Беретини: Заради Федерер играя тенис, той е моят идол - Тенис - Мъже - Gong.bg

Матео Беретини е първият четвъртфиналист на Уимбълдън – TennisKafe

Беретини с интересни разкрития - Тенис - Мъже - Gong.bg

БТА :: Матео Беретини се класира за четвъртфиналите на турнира по тенис в  Гщаад
БТА :: Матео Беретини се класира за четвъртфиналите на турнира по тенис в Гщаад

БТА :: Шампионът Матео Беретини няма да защитава титлата си на турнира по  тенис в Куинс Клъб
БТА :: Шампионът Матео Беретини няма да защитава титлата си на турнира по тенис в Куинс Клъб

БТА :: Матео Беретини и Каспер Рууд ще играят един срещу друг на  четвъртфинал на Откритото първенство на САЩ по тенис
БТА :: Матео Беретини и Каспер Рууд ще играят един срещу друг на четвъртфинал на Откритото първенство на САЩ по тенис

Матео Беретини – Универсалният войник от Рим - Tennis.bg

След 3-месечно отсъствие: Беретини спря Мъри и се завърна по шампионски с  титла в Щутгарт! - Tennis.bg
След 3-месечно отсъствие: Беретини спря Мъри и се завърна по шампионски с титла в Щутгарт! - Tennis.bg